Organizace prezenčních individuálních konzultací ve škole v době distanční výuky

• O konzultaci může požádat žák, který se vzdělává distančním způsobem, nebo jeho zákonný zástupce.
  • O konzultaci žádá příslušného učitele konkrétního předmětu ( buď telefonicky nebo mailem) a dohodne si konkrétní den a čas.
  • Konzultaci si může vyžádat též škola u žáka, který má problémy v distanční výuce, především prospěchové.
  • Konzultace musí probíhat ve formátu 1 učitel + 1 žák. V případě, že o to požádá, může být přítomen konzultaci i zákonný zástupce žáka.

V Bochově 4.1.2021                                                                                      Václav Svoboda