Srdečně zveme rodiče (i další zájemce) na přednášku pracovníka Policie ČR Romana Kohouta. Pan Kohout se dlouhodobě věnuje problematice trestné činnosti související s pobytem a pohybem na sociálních sítích, na internetu - zejména tzv. kyberšikanou, sextingem atd. Přednáška proběhne ve středu 21.listopadu od 16.30 hodin ve společenském sále školy a bude spojena s možností ptát se na všechny věci, které vás v tomto směru zajímají. Přednáška je bezplatná a velice ji dopručujeme (vaše děti ji již absolvovaly a byly velmi spokojené). Více se rodiče dozvědí na třídních schůzkách a z dopisu rozeslaného ředitelem školy (účastníci třídních schůzek jej obdrží na schůzkách, ostatní prostřednictvím svých dětí ve čtvrtek).