Březen - za kamna vlezem.

Svatého Josefa vítr z Moravy - bude hodně trávy, a když z polské strany - bude zrní i slámy.

Ve středu 21. listopadu proběhla první část přednášky pracovníka Policie ČR Romana Kohouta na téma trestné činnosti spojené s pobytem a pohybem na sociálních sítích a nebezpečí, které hrozí dětem. Je škoda, že na velmi zajímavou a poučnou přednášku dorazilo tak málo rodičů. Chápeme, že nebylo zrovna ideální počasí a ani čas zahájení nebyl ideální, ale v první řadě jde o bezpečnost našich dětí! Přednáška má volné pokračování ve středu 28. listopadu opět v 16.30 hodin, tentokrát bude více zaměřena na konkrétní situace a případy z praxe. Tím spíše ji doporučujeme.