Březen - za kamna vlezem.

Svatý Josef naštípe dříví a Panna Maria zatopí.

Rozsvícení vánočního stromu

První adventní neděli se i na náměstí v Bochově rozsvěcel vánoční stromeček. Při této příležitosti vystoupilo několik našich žáků se svými vystoupeními.

Jako první nastoupila děvčata z kroužku Zumby a předvedla svou taneční sestavu v překrásných kostýmech. Kroužek vede slečna Bc. Zuzana Pehová a je u nás na škole otevřen teprve od října.

Jako další se představili žáci 2. třídy, kteří si připravili taneční vystoupení na písničku Zima, zima od Hany Zagorové. Na píseň Vánoční strom od Lucky Vondráčkové si společně zazpívali.

Nakonec se za naši školu představila 5. třída se zpěvem písně Vánoční čas.

I přes nepříznivé počasí se na této akci sešlo mnoho diváků.  Jsme rádi, že se jim vystoupení líbila a rádi je předvedeme na dalších akcích.

Text: Mgr. Lucie Černoková

Foto: KK Města Bochov