Divadlo Slunečnice

Dne 10.10. 2011 naši školu navštivilo divadlo Slunečnice, které přijelo až z Brna, aby nám zahrálo a zazpívalo. Jejich pořad byl rozdělen do dvou částí. První část pro první stupeň, v ní zpívali a hráli písničky z nejznámějších českých pohádek. Ve druhé části zpívali a hráli písničky ze slavných muzikálů, např.Dracula, Hříšný tanec, Disco příběh... Během představení, které trvalo necelé dvě vyučovací hodiny, drtivou většinu z nás rozesmáli k prasknutí, roztančili a hlavně vtáhli do děje několika muzikálů. S troškou motivace p. uč. Beckové se všichni (včetně pana ředitele a mimo výjimky z devátého ročníku) roztančili, byť to byla jen chvíle. Ke konci většina z nás žadonila o další píseň, jelikož se nikdo nechtěl jít učit. Jménem bochovské školy proto děkuji divadlu Slunečnice za skvělé představení, které, jak doufám, nebylo poslední.

Bábíčková Veronika, žákyně IX. třídy