Rotary club Karlovy Vary jako náš sponzor

RC Karlovy Vary měl v tomto roce prezidentem bochovského občana MUDr. Václava Novotného. Hlavně z jeho iniciativy vzešlo pozvání ředitele ZŠ Bochov na jednu ze schůzí RC a byla nabídnuta spolupráce a pomoc. Výsledkem byl úžasný dar RC naší škole – elektrická pec na vypalování keramiky v hodnotě přes 80 tisíc Kč. Další formou spolupráce bylo zorganizování poznávacího zájezdu žáků naší školy do SRN (píší o tom na jiném místě dvě žákyně, účastnice výletu), vše v režii RC. A dnes (29. května) vystoupil v naší škole člen RC p. Liněckij, který za klavírního doprovodu paní Štruncové zahrál na housle známá díla velikánů české i evropské hudby (Händl, Beethoven, Monti, Dvořák). Žákům m.j. představil své mistrovské housle staré 300 let.