Jak prší v březnu, tak také v červnu.

Na svatého Jáchyma skončila se už zima.

divadlo Slunečnice

Již podruhé jsme měli možnost na naší škole přivítat divadlo Slunečnice. Po minulém, úspěšném představení byli někteří z nás plni očekávání. Divadlo tentokrát představilo Lexikon kouzel 2.část a rozhodně nezklamalo. Během představení nás doprovázeli inspektor Rampepurďák a víla Evelínka alias Žakelína Pumprdličková, kteří nás provedli nejen pohádkovými, ale i muzikálovými písněmi. Děti s nadšením zpívaly oblíbené písně, komunikovaly s inspektorem a na závěr si společně s herci zatancovaly. Všem se celé představení velmi líbilo a budeme se těšit na další.

Pro žáky druhého stupně pak byl připraven průřez nejslavnějšími světovými, českými a slovenskými muzikály (Mamma mia, Hříšný tanec, Fontána pre Zuzanu, Rebelové…)

Mgr. Kristýna Klasová