Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Březnové slunce má krátké ruce.

Pranostika na akt. den

Na svatého Jáchyma skončila se už zima.

Východ a západ slunce

Slunce vychází:06:08

Slunce zapadá:18:22

Certifikát

Základní škola Bochov, Okružní 367 - netkatalog.czZákladní školy - netkatalog.cz

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Závěrečná pedagogická rada

Konala se 20. června a m.j. vzala na vědomí:

Na I. stupni neprospěli 3 žáci a budou opakovat ročník, nikdo nebude konat opravné zkoušky. 25 žáků od třetího do pátého ročníku prospělo s vyznamenáním a dostanou tak od zřizovatele věcný dar v hodnotě 200 Kč. Žádný žák neměl důtku ředitele školy, ani druhý nebo třetí stupeň z chování.

Na druhém stupni prospěli všichni žáci, nikdo nebude konat opravné zkoušky. 22 žáků prospělo s vyznamenáním a dostanou od zřizovatele věcný dar v hodnotě 500 Kč. Někteří si k této základní částce ještě polepšili – 5 žáků za prospěchový průměr 1,00 a 4 žáci za účast v okresních kolech předmětových soutěží vždy po 200 Kč, takže dva žáci si „přišli“ za svoji práci ve druhém pololetí na 900 Kč. Jedna žákyně si polepšila o 250 Kč za zlepšení prospěchového průměru o více než 0,5. Jednomu žákovi byla uložena důtka ředitele školy a jeden žák byl hodnocen druhým stupněm z chování.

Přehled odměněných žáků 3. třída:

Štěpánka Andrea Brzyská Natálie Honzáková Adam Chromek
Ondřej Klaban Adéla Koštialová Adéla Městecká
Barbora Sokolová Dominika Soumarová Michal Szappanos
Veronika Vrtišková -- --

 

Přehled odměněných žáků 4. třída:

Simona Draská Tereza Krejčová Šárka Strolená
Jiří Vohryzka Veronika Vonšovská --

 

Přehled odměněných žáků 5. třída:

Barbora Danišová Adéla Dojkovová Petr Faldus
Kristýna Hermanová Eliška Navrátilová Nikol Moravcová
Jiří Pták Vladimír Boura Eliška Hozáková
Antonín Šimkanin -- --

 

Přehled odměněných žáků 6. třída:

Vendula Baštářová Tereza Berkyová David Rudolf Draský
Matěj Gašpár Nikol Mašková Jiří Moucha
Petr Fišer Kateřina Moravcová Michaela Rendlová
Pavel Šlechta -- --

 

Přehled odměněných žáků 7. třída:

Matěj Hochmut Nikol Krausová Barbora Toušová
Karolína Trutnovská -- --

 

Přehled odměněných žáků 8. třída:

Jana Egertová Lucie Pehová --

 

Přehled odměněných žáků 9. třída:

Matěj Bulant Tereza Hylasová Andrea Pajmová
Margen Kančev Michaela Tannhäuserová Hana Chalupná

 

Žáci s průměrem 1,00:

Petr Fišer, Kateřina Moravcová, Michaela Rendlová, Pavel Šlechta (všichni VI. třída) a Hana Chalupná (IX. třída)