V březnu prach a v dubnu bláto - sedlákovi roste zlato.

Na svatého Jáchyma skončila se už zima.

Hudební pořad

Páteční dopoledne 4.10.2013 všem zpříjemnila agentura FORREST GUMP, když k nám dorazila s hudebním pořadem, který byl pro 1. stupeň věnovaný písničkám z pohádek. Nejprve jsme se společně seznámili a pak se to rozjelo. Pro děti byly připraveny veselé a chytlavé písně z nejznámějších pohádek. Během představení se mohli předvést také naši žáci, kdy ukázali svoji odvážnost a muzikálnost a za zazpívanou píseň si odnesli od spolužáků zasloužený potlesk. Nakonec jsme se rozloučili veselou písní „Není nutno“. Žákům se pořad líbil, zopakovali si oblíbené pohádky a z plných plic si zazpívali.

Mgr. Kristýna Klasová

V pátek 4.října se na naší škole uskutečnil hudební pořad agentury Forrest Gump. Pro první stupeň bylo připraveno představení o pohádkách, kde si mohly děti zazpívat písničky ze známých pohádek. Pro druhý stupeň bylo připraveno povídání o skupině The Beatles, v němž jsme se dozvěděli nové informace, které jsme dosud nevěděli. Pan Dan Kubica nám zazpíval i několik písniček z jejich alb. Představení se nám moc líbilo a doufáme, že nás navštíví znovu.

Kristýna Keleová, IX.třída