V březnu prach a v dubnu bláto - sedlákovi roste zlato.

Byť byl jarní den jak na zakázku, nechoď ještě na procházku, ať tvé zdraví neztratí svou sázku.

Přednáška o dentální hygieně

Stejně jako vloni nás navštívil náš bývalý žák David Irman, nyní student Lékařské fakulty Západočeské univerzity v Plzni. David studuje obor stomatologie, a proto se svým spolužákem dětem důkladně vysvětlil, jak správně pečovat o zuby, aby vydržely co nejdéle. Přednáška byla doplněna řadou obrázků, krátkou videoukázkou a nakonec si děti vyzkoušely správný způsob čištění zubů. V tomto případě víc než jinde platí, že opakování je matkou moudrosti, zuby nám, bohužel, rostou jen 2x za život a budeme-li při péči o ně lajdáci, máme prostě smůlu. David nám jednou udělá náhradní.