Často-li se v červnu hrom ozývá, kalné léto potom přicházívá.

Jaká parna se v červnu dostaví, tak se i prosincové mraky postaví.

Charitativní činnost našich žáků

Žáci, kteří navštěvují keramický kroužek p. Šedivkové a EKO ateliér p.učitelky Petrovičové vyrobili desítky drobných předmětů z hlíny, které byly následně v naší nové peci proměněny na keramické dárky. Ty budou předány prezidentovi Rotary clubu Karlovy Vary MUDr. Prokopovi. RC pak zajistí jejich prodej na předvánoční aukci v GH Pupp v K.Varech. Výtěžek z prodeje půjde na dobročinné a humanitární účely směřované k nemocným a postiženým dětem.

Druhou dobročinnou akcí, kterou organizovala v těchto dnech p.učitelka Giorgiutti, je příspěvek o.s. Chrpa. Příspěvek formou nákupu skládanky s koňmi v ceně 25 Kč půjde na konto dětí využívajících ke své léčbě hippoterapii.

Díky všem, kteří právě v tento předvánoční čas myslí i na druhé!