Co v červnu nedá do klasu, červenec nažene v času.

Červen dává jahody a senoseč.

Městský jarmark

V sobotu 21. září se na náměstí konal další ročník městského jarmarku. V jeho kulturní části vystoupili i naši žáci. Nejprve pod vedením paní učitelky Jitky Rehákové a slečny učitelky Kristýny Klasové předvedli „rockovou operu“ Karkulka. Kvalitou zpěvu zaujala zejména Bára Danišová v roli Karkulky, ale úžasné byly všechny děti. Všechny mile překvapily a aplaus po skončení tomu odpovídal. Pak se na pódiu objevila děvčata z kroužku aerobiku vedeného paní Olgou Vonšovskou a paní Ivanou Otáhalovou. Indiánské kostýmy jim ušila paní Kateřina Krejčová. Několik dětí pak ještě vystoupilo v rámci programu ZUŠ Žlutice. Všechny vystupující děti dokázaly, že se dobrých výsledků dá dosáhnout i v podmínkách malých venkovských škol.