Co v červnu nedá do klasu, červenec nažene v času.

Červen dává jahody a senoseč.

Filmová hudba

Ve středu 23. října se uskutečnil ve společenském sále hudebně vzdělávací pořad na téma Filmová hudba. Pořad dětem představila hudební skupina našeho bývalého žáka (absolvoval již v roce 1986, na fotografiích s kytarou) Miroslava Dlouhého. Měl dvě části. První plná písniček z oblíbených pohádek a dětských filmů byla pro I.stupeň a děti byly nadšené. Často zpívaly s hudebníky a třeba písnička pánů Svěráka a Uhlíře Dělání byla slyšet daleko za stěnami školy. Druhému stupni pak byly určeny melodie z řady slavných filmů, jako byly např. Někdo to rád horké, S tebou mě baví svět, Shrek a další. Pořad byl z 50% dotován krajským úřadem.