V březnu prach a v dubnu bláto - sedlákovi roste zlato.

Hříbě, štěně a dítě březnové dobré bývá.

Pololetní pedagogická rada

Ve čtvrtek 24.ledna proběhla pedagogická rada, která uzavřela prospěch a chování žáků za I.pololetí s těmito závěry:

S vyznamenáním prospělo 72 žáků a žákyň, z toho 59 na prvním stupni a 13 na druhém. Prospělo 118 žáků a žákyň, z toho 53 na prvním stupni a 65 na druhém. Neprospělo 5 žáků a žákyň, z toho 2 na prvním stupni a 3 na druhém.

41 žáků a žákyň od třetí po devátou třídu dostane finanční odměnu od zřizovatele (za prospěch a účast na soutěžích). 3 žákům byla udělena za nevhodné chování důtka ředitele školy. Tzv. sníženou známku z chování neměl nikdo.

Jediným žákem na druhém stupni, který měl samé výborné, byl Pavel Šlechta ze VII. třídy. Blahopřejeme.

31. ledna jsou pololetní prázdniny, druhé pololetí začíná výukou 3. února.