Často-li se v červnu hrom ozývá, kalné léto potom přicházívá.

Svatý Jan Burian mlátí bez cepů.

V prosinci se žáci tříd  1. – 4. ročníku zúčastnili akce „VÁNOČNÍ STROMEČEK“ vyhlášené VÁNOČNÍM DOMEM v Karlových Varech a zároveň i ZŠ Bochov. V rámci základní školy nebylo vítěze, odměnu dostaly všechny třídy, vyrobily krásné vánoční stromky z různých materiálů a různých velikostí. Vítěz soutěže, vyhlášené VÁNOČNÍM DOMEM, byl vybrán hlasováním na facebooku. Nutno podotknout, že byly smíchány všechny kategorie – mateřská škola, základní škola i střední školy - dohromady. Některé školy stromeček vyráběly celý, některé ho pouze ozdobily. Hlasováním vyhrála naše IV. třída. Žáci by si měli vybrat odměnu ve VÁNOČNÍM DOMĚ v hodnotě 10 tisíc Kč.

Mgr. Pavlína Hulínská

vítězné stromečky IV.třídy