Co leden sněhem popráší, to únor s vichrem odnáší.

Na Zasnoubení Panny Marie zima největší je.

Podle ohlasů jednotlivých žáků IX.třídy bylo představení v Městském divadle Karlovy Vary takovéto:

- Hra se mi moc líbila, bylo to jako v reálném životě. Bylo v tom ponaučení, že vše se nemusí řešit jenom hádkou. Doporučuji. (Aneta Psotová)

- Moc se mi to líbilo, bylo to komické. Herci byli výborní. Doporučuji všem. (Aneta Fialová)

- Láska mezi nebem a zemí byla zajímavá komedie. Zaujal mě krásný děj a dobře připravené divadlo. Doporučuji. (Marek Bábíček)

- Divadlo se mi líbilo, herci byli úžasní. Zajímavé a poučné. (Nikol Krausová)

- Divadlo se mi docela líbilo, bylo to zajímavé a herci byli výborní. Hrála tam i známá herečka z Ordinace (Bára Štěpánová). Bylo to i celkem zábavné. (Matěj Hochmut)

- Divadelní představení se mi velmi líbilo. Byla to komedie, která na mě zapůsobila kladně a všem ji doporučuji. Poučilo mě to, že věci se mají řešit jinak, než hádkami. (Tereza Kvasničková)

- Herci byli úžasní a strašně sympatičtí. Nebylo ani poznat, že to byla hra na divadle, vypadalo to jak v reálném životě, jako když se na někoho díváte skrz zeď. Bylo to nádherné. Doporučuji všem. (Karolína Trutnovská)