Co v červnu nedá do klasu, červenec nažene v času.

Na Gerváze a Protáze posečeš seno nejsnáze. Jestli je suché odvézt chceš, do Jana si pospěš.

Úterním rozdáním vysvědčení skončilo vyučování ve školním roce 2014/2015 (nikoliv ještě školní rok, ten končí formálně až 31.srpna). Pro někoho úspěšně, pro někoho méně úspěšně, ale pro všechny jistě radostně. Chtěl bych popřát všem žákům krásné a nekonečně dlouhé prázdniny plné slunce a radostných zážitků. I ty nejdelší prázdniny však jednou končí a já bych si moc přál, aby na jejich konci se  1. září  vrátili všichni do školy odpočatí, ale hlavně v pořádku a  zdraví. Chtěl bych také poděkovat všem pedagogickým i provozním zaměstnancům za celoroční nelehkou práci a i jim popřát krásnou a pohodovou dovolenou.

Václav Svoboda, ředitel školy