Není-li leden mokrý, sudy vinařů se naplní.

Roste den, roste i zima.

Sběr papíru a víček

Také v letošním školním roce žáci z 1. stupně a děti ze školní družiny po celý rok pilně sbírali starý papír a víčka.

Papíru bylo nasbíráno přes 3 tuny a dostali jsme za něj částku

3 200 Kč. Nejvíce papíru nasbírala 4. třída, za nimi se umístili prvňáčci a na 3. místě byli třeťáci.

Dohodli jsme se, že peníze rozdělíme do tříd a v každé třídě bude odměněn nejlepší sběrač. Zbylé peníze použijeme na nákup dalších pomůcek pro děti.

Víčka od PET lahví a kovové zátky děti nosily též v hojné míře.

Plastových víček bylo nasbíráno 114 kg a získáme za ně 798 Kč, které využijeme také ve prospěch dětí.

Kovové zátky jsme věnovali na charitativní účely pro nemocného chlapečka.

Děkuji všem dětem, které se zapojily do sběru, ať papíru nebo zátek, a věřím, že příští rok se bude dařit ještě lépe.

Mgr. Marie Šenkýřová