Co v červnu nedá do klasu, červenec nažene v času.

Svatý Jan co křestí, čtyřicet dní chřestí.

Hudební pořady brněnského Divadla Slunečnice se uskuteční ve středu 18.2. Od 9 hodin to bude Jak chytrá Pepina s Tondou přišli abecedě na kloub, určeno žákům I.stupně. Od 11 hodin pak pro druhý stupeň připravili účinkující Sunflower english show. Oba pořady jsou zaměřeny na práci s anglickými texty a jejich překlady do češtiny. Žáci si poslechnou písně jako Old McDonald had a farm, Head and Shoulders, Row your boat a další, vždy v originále i české verzi. Určitě jako interprety (v originále) poznají Lady Gaga, Johna Newmana, Miley Cyrus, One Direction.....Vstupné je 50 Kč. Slunečnice u nás vystoupí již potřetí, předchozí dvě vystoupení se žákům vždy velmi líbila a řada z nich je s účinkujícími v kontaktu na facebooku.