Jaké zimy v prosinci, taková tepla v červnu.

Konala se v pondělí 22.6. a zhodnotila především prospěch žáků za druhé pololetí.

- na I. stupni prospělo s vyznamenáním 62 žáků, prospělo 44 žáků, neprospělo 7 žáků (z toho jich 6 bude konat opravné zkoušky)

- na II. stupni prospělo s vyznamenáním 12 žáků, prospělo 72 žáků, neprospělo 6 žáků (z toho jich 5 bude konat opravné zkoušky)

- jedinou žákyni s průměrem 1,00 na druhém stupni je Veronika Vonšovská ze VI. třídy

- Žáci s vyznamenáním (III. - IX. třída) budou finančně odměněni zřizovatelem (pokud neměli nějaké kázeňské opatření)

- Opravné zkoušky se budou konat 26. a 27. srpna od 9 hodin (zákonní zástupci těchto žáků dostanou písemné vyrozumění).