Mléčná dráha v prosinci jasná, bude v příštím roce úroda krásná.

Mnoho sněhu v prosinci - mnoho ovoce a trávy.

V pondělí 14. 3. 2016 se žáci I. – IV. třídy vydali do Karlových Varů na představení Západočeského divadla Cheb:  STRACH MÁ VELKÉ OČI.

Baba Magi a loupežník Bujón provozují uprostřed hustého lesa podivnou živnost - Hospodu V Zátiší, v níž vaří začarované polévky, které nic netušící pocestné mění ve strašidla. Když promění knížecí dceru Lesněnku, starostova syna Chytrolína a vyhlášeného místního siláka Divobije, odvážný dřevorubec Filip  se rozhodne je najít a zachránit. Naštěstí má kouzelnou hůlku od flašinetu, která Filipovi pomůže všechny začarované pocestné vrátit zpět mezi lidi.

Vtipný pohádkový horor provázely krásné písničky a veselé průpovídky, děti odjížděly po představení nadšené.

Hana Staňková