Březen - za kamna vlezem.

Hříbě, štěně a dítě březnové dobré bývá.

Připomínám všem strávníkům - žákům a jejich zákonným zástupcům (rodičům) pravidla pro ODHLAŠOVÁNÍ obědů ve školní jídelně:

- obědy se odhlašují nejpozději den předem do 14 hodin na terminálu ve ŠJ nebo na internetu (ve stejném termínu je také možné provést změnu v objednávce, např. místo oběda č. 1 oběd č.2)

- ve výjimečném případě, kterým je onemocnění strávníka, je možné oběd odhlásit telefonicky nebo osobně u vedoucí školní jídelny v daný den do 8 hodin ráno

Na jiné varianty nebude brán zřetel a nebude jim vyhověno. Vedoucí ŠJ musí podle počtu strávníků na jednotlivé obědy připravit suroviny a provést kalkulaci a další úkony. Pokud pak ráno druhého dne chce dodatečně odhlásit větší počet strávníků oběd, působí to komplikace. Často se stává, že např. žáci odhlašují obědy v den konání nějaké akce, třeba cesty do divadla. Na všechny akce jsou však žáci upozorněni minimálně několik dní předem a rodiče jsou o akci informováni a podepisují tiskopis se souhlasem. Není tedy důvod odkládat rozhodnutí o odhlášení oběda na poslední chvíli. Prosím o dodržování výše uvedených dvou pravidel. Děkuji.

V.Svoboda, ředitel školy