Co leden sněhem popráší, to únor s vichrem odnáší.

Svatý Antonín poustevník přináší led, nebo jej láme, nemá-li žádný, vyrobí hned.

Projektový den Z pohádky do pohádky

Projektový den Z POHÁDKY DO POHÁDKY

V pátek 4. prosince se nám celý I. stupeň promíchal. Bylo vytvořeno 5 skupin dětí. V každé skupině byla pětina dětí z každého ročníku. Družstvo pod vedením učitelek pracovalo na určité pohádkové postavě. Nejenom, že tuto pohádkovou postavu vyráběly, ale také si o ní vyprávěly. Děti si vybraly pohádku, v které tato pohádková bytost vystupovala. Skupiny si zazpívaly a seznámily se s některými říkankami a básničkami. Na závěr předvedly své pohádkové postavy v tělocvičně a nyní jsou vystavené v areálu školy.

Učitelky I. stupně