Březen - za kamna vlezem.

Hříbě, štěně a dítě březnové dobré bývá.

V lednu 2016 probíhala na naší škole další veřejná sbírka PESOS o.p.s. na pomoc opuštěným a týraným psům. Zakoupením magnetek v hodnotě 25 Kč žáci přispěli na nezbytné operační zákroky a jinou veterinární péči pro opuštěná zvířata a na zajištění krmiva pro všechna zvířata bez domova. Tato celorepubliková veřejná sbírka je povolena Magistrátem hlavního města Prahy. Za pomoc při prodeji děkuji žákyním 9. ročníku Sabče Cibulkové a Míše Rendlové, které se úkolu zhostily na výbornou. Dále pak děkuji všem žákům a kantorům, kteří koupí magnetky přispěli na dobrou věc.

Mgr. Marta Giorgiutti, školní metodik prevence