Je-li červen mírný, nebude v prosinci mráz silný.

Vysévá-li svatý Ladislav houby, Petr a Pavel je sbírají.

Po dohodě s vedoucí ŠJ jsme se rozhodli dát možnost zástupcům strávníků být více informováni o chodu jídelny, normách pro stravování atd. Prostě jsme se rozhodli obnovit kdysi fungující a dnes již dávno zapomenutou tzv. stravovací komisi. Na třídních schůzkách 11. listopadu byla účast nabídnuta přítomným rodičům. Z devíti tříd projevili zájem pouze zástupci dvou tříd - čtvrté a sedmé, konkrétně paní Čániová Hana a paní Krejčová Kateřina. Obracíme se proto i na ty rodiče, kteří na třídních schůzkách nebyli a měli by o členství v komisi zájem - kontaktujte prosím přímo p. Lacinovou. Komise bude doplněna i o zástupce ped.sboru, resp. strávníky z jeho řad.