Není-li leden mokrý, sudy vinařů se naplní.

Roste den, roste i zima.

Na letošním Jarmarku reprezentovali ZŠ Bochov i žáci z II. stupně. Zahráli pověst  O ovčákovi a krásné panně z knihy Strašidla a krásné panny, kterou napsal Zdeňka Šmíd, autor  humorných parafrází na lidové pověsti z Karlovarska (a kdysi i učitel na bochovské škole). Děj pověsti se odehrává v okolí hradu Hartenštejn. V roli  ovčáka Heinze jsme viděli Ondřeje Klabana, princeznu ztvárnila Eliška Navrátilová, žábu, draka a ježibabu zahrála Klára Drotárová a celý příběh doplnil vypravěč Jiří Pták.

Mgr..Jitka Reháková