Mnoho sněhu v lednu, mnoho hřibů v srpnu.

Na Saleského Františka meluzína si zapíská.

Návštěva divadla

V divadle

V pátek 2. prosince jsme jeli, my druháci a prvňáci, do divadla v Karlových Varech. Jeli jsme autobusem, cesta nám uběhla rychle. Protože jsme byli u divadla moc brzy, tak jsme se šli podívat na horké prameny. Kolem řeky a přes most jsme se vrátili k divadlu. Když paní učitelka platila lístky, paní uvaděčka nás zatím dovedla na místa. V sále jsme čekali, než divadlo začne. Představení začalo hezkou písničkou z pohádky. Pak se představili Čmelda s Brumdou. Během představení prožívali Čmelda s Brumdou různá dobrodružství s kamarády – beruškou, motýlem, housenkou, cvrčkem a Pučmeloudem. Představení bylo moc hezké a vtipné. Po představení pro nás přijel autobus a my jsme se vrátili spokojeně do školy.

Žáci II. třídy sepsali, jejich paní učitelka M.Fialka upravila a p.učitelka Hulínská fotkami doplnila.