Když v lednu včely vyletují, to nedobrý rok ohlašují.

Na svatého Fabiána cesta zvoní pod nohama.

Žáci, kteří dosáhli prospěchu s vyznamenáním a jsou tedy odměněni zřizovatelem (200 Kč na I.stupni od III. do V.třídy, 500 Kč na II.stupni a 700 Kč na II.stupni - průměr 1,00):

I.stupeň:

Balintová Barbora, Braun David, Buchar Petr, Dimo Daniel, Dotzauer Denis, Fišer Radek, Hochmutová Denisa, Holba Lukáš, Kunclová Natálie, Městecká Vendulka, Pehová Natali, Tofi Vanessa, Reichelová Tereza (všichni III.tř.), Haken Miroslav, Kuncl Lukáš, Egertová Mirka Pilar, Keleová Alice, Semecká Natálie, Šuleková Kateřina, Trmotová Adéla (všichni IV.tř.), Flekácsová Lucie, Kuciak Josef, Plaschková Nicol, Šťovíčková Lenka, Varady Adam (všichni V.tř.)

II.stupeň:

Hoang Trang Thu, Klejdusová Simona, Kozler Filip, Lehečková Tereza (všichni VI.tř.), Brzyská Štěpánka Andrea, Klaban Ondřej, Szappanos Michal (všichni VII.tř.), Draská Simona, Liptáková Eliška, Strolená Šárka, Szappanosová Anna (všichni VIII.tř.), Dojkovová Adéla, Hozáková Eliška, Pták Jiří, Šimkanin Antonín (všichni IX.tř.)

Prospěch 1,00: Vonšovská Veronika (VIII.tř.)

Navíc několik jedinců mělo sice prospěch s vyznamenáním, ale současně také výchovné opatření, takže se o odměnu tímto připravili.