Březen - za kamna vlezem.

Mnoho dešťů v březnu přináší hubené léto.

Pedagigická rada zhodnotila chování a práci (u některých jedinců spíše "nepráci") všech žáků za II.pololetí.

Prospěch: Na I.stupni prospělo 59 žáků s vyznamenáním, 36 žáků prospělo a 1 žák neprospěl (bude však mít možnost vykonat opravou zkoušku). Na II.stupni prospělo 17 žáků s vyznamenáním (1 žákyně - Veronika Vonšovská z VIII.třídy měla dokonce prospěchový průměr 1,00), 63 žáků prospělo a 13 žáků neprospělo (8 z nich bude mít možnost vykonat opravnou zkoušku).

Chování: Na I.stupni měli všichni žáci chování hodnocené prvním stupněm. Na II.stupni měli 4 žáci chování hodnocené druhým stupněm a 4 žáci třetím stupněm. Nejčastějším důvodem tohoto hodnocení bylo porušování zákazu kouření v objektu školy.

Opravné zkoušky budou žáci konat 29. a 30.srpna - konkrétní rozpis obdrží poštou jejich zákonní zástupci.

Žáci od III. do IX. třídy, kteří prospěli s vyznamenáním (a neměli žádný kázeňský postih), obdrží jako každé pololetí od zřizovatele finanční odměnu (200 Kč na I.stupni a 500 Kč na II.stupni).