Březen - za kamna vlezem.

Svatý Josef sklání bradu, pluje zima dolů s vodou.

Nový školní rok začne ve čtvrtek 1. září. Žáci se pouze přivítají se svými třídními učiteli, vyslechnou si poučení o bezpečnosti a přeberou pro své rodiče tiskopisy, o jejichž vyplnění prosíme. Školu opustí v 8.45 hod. V pátek budou třídnické hodiny, všichni žáci skončí v 11.30 hod. Od pondělí 5. září se učí podle rozvrhů (budou též k dispozici na těchto stránkách hned poté, kdy budou finalizovány). Školní jídelna vaří od pátku 2.září.

Pokud rodiče z rodinných důvodů (zejména dovolené) budou posílat děti do školy až 5. září, stačí, když jim napíšou na 1. a 2.9. omluvenku, pokud by se jednalo o nástup ještě pozdější, postupují klasickým způsobem - oznámí škole důvod nepřítomnosti a pak napíší omluvenku.