Sníh v březnu škodí osení i vinné révě.

Svatého Josefa vítr z Moravy - bude hodně trávy, a když z polské strany - bude zrní i slámy.

Sbírka ČČK

V letošním školním roce oslovila naši školu organizace ČČK s prosbou, zda bychom se podíleli na sbírce pro sociálně slabé. Někteří žáci a kantoři nosili již nepotřebné oblečení a hračky pro děti. Vybrané zboží jsme odvezli na adresu ČČK a jako odměnu jsme obdrželi klubíčka z vlny, ze které si mohou naše děti vytvořit nějaký výrobek.                                   Děkuji touto cestou zejména Katce Strolené z 5. třídy, Natálce Šlechtové z 6.třídy, Filipu Kolbingerovi z 6.třídy, ale i dalším, kteří se na sbírce podíleli.

Mgr. Marta Giorgiutti, školní metodik prevence