Když v lednu včely vyletují, to nedobrý rok ohlašují.

Na svatého Šebestiána se musí někdo utopit, nebo zmrznout.

Výlet I. a III.třídy

Školní výlet I. a III. třída

Ve středu 30. 5. se žáci z I. a III. třídy vydali na svůj školní výlet do FANTASY GOLFU v PLASÍCH. Přes počáteční komplikace a velkou nepřízeň počasí se výlet vydařil. Na místo jsme přijeli s malým zpožděním, ale program pro nás byl nachystán a my mohli začít s prohlídkou.

Fantasy golf je místo 3 v 1 – ZOO, botanická zahrada a minigolf. Rozděleni do dvou skupin jsme si společně s animátory prošli celý areál. Po prohlídce všech částí a poutavém vyprávění našich průvodců jsme si mohli vyzkoušet minigolf. Po celou dobu pobytu v ZOO nepadla ani jedna kapka. J Kdyby nás netlačil čas, vydrželi bychom na tomto kouzelném místě mnohem déle.

Mgr. Lucie Černoková (text i foto)