Co v červnu nedá do klasu, červenec nažene v času.

Svatý Jan Burian mlátí bez cepů.

Výlet do Plas

V úterý 12. června 2018 jsme s dětmi ze VI. a VII. třídy navštívili ZOO v Plasích.

Hned při vstupu nás překvapilo velmi zajímavé, zoologické, botanické, historické a geografické uspořádání ZOO i netradiční způsob prohlídky. Přivítali nás totiž pirát s pirátkou v dobových kostýmech a rozdělili si děti do dvou skupin. Provedli je zoologickou zahradou a během prohlídky jim kladli různé otázky zaměřené na danou světovou oblast (Řecko, Egypt, Mexiko atd.).

Dětem se prohlídka velice líbila, chovaly se ukázněně, odpovídaly na dotazy průvodců, za což od nich sklidily velkou pochvalu. V závěru jsme si všichni mohli zahrát zajímavě řešený minigolf.

Domů jsme odjížděli plní dojmů a nadšení z podařeného výletu.

Mgr. Kateřina Becková

Foto: Mgr. Jitka Reháková