Co v červnu nedá do klasu, červenec nažene v času.

Svatý Jan Burian mlátí bez cepů.

V úterý 11. září proběhne fotografování žáků I. stupně. Jde o tradiční akci fy Photodienst - žáci dostanou sady fotografií domů (prvňáčci budou foceni na téma Můj první školní rok, ostatní na téma Podzim) a rodiče se mohou rozhodnout, zda fotografie chtějí ( v tom případě si je ponechají a pošlou peníze) nebo ne ( v tom případě fotografie vrátí a fa Photodienst je zlikviduje). Ve stejný den bude fotografována I. třída fotografkou Karlovarského deníku v rámci projektu Moje první školní tablo. Protože jsou foceny prakticky všechny první třídy v celém okrese, může trvat otištění fotografie v KN až několik týdnů. Jakmile se dozvíme, který den v novinách vyjdou naši prvňáčkové, budeme je i rodiče informovat. Pokud by si někdo z rodičů vysloveně nepřál, aby jeho dítě na fotografii bylo, dejte prosím vědět.