Co leden sněhem popráší, to únor s vichrem odnáší.

Na den svatého Pavla Poustevníka pěkný den - dobrý rok, větrný den - mokrý rok.

Návštěva na farmě Kozodoj

Ve čtvrtek 9. května 2019 se žáci 1. a 2. ročníku ZŠ Bochov vydali navštívit farmu KOZODOJ v Karlových Varech a prožili tak příjemné dopoledne na čerstvém vzduchu. Děti se seznámily s domácími zvířaty – jejich stravou a obydlím. Každé zvíře mělo své jméno, takže děti viděly prasátko MARUŠKU, králíky, krocany, kravičky. Na farmě mají i lamy, oslice, koně, kozy, ovce, kočky, slepice, kachny a husy. Zvířátkům děti donesly na přilepšenou mrkvičky, jablíčka a tvrdé pečivo. Nejvíce se dětem líbila kůzlátka.

Mgr. Pavlína Hulínská