Často-li se v červnu hrom ozývá, kalné léto potom přicházívá.

Svatý Jan Burian mlátí bez cepů.

Výuka plavání ve šk. roce 2018/2019

Výuku zahajujeme 3.10. 2018 a končíme 5.12.2018 (10 lekcí). Výuku bude zajišťovat Plavecká škola při  bazénu KV Aréna. Budeme tedy jezdit každou středu, odjezd z náměstí bude v 8.10 hodin (žáci se dostaví do školy a učitelky si je budou odvádět), výuka bude od 9 do 11 hodin, předpokládaný návrat do Bochova kolem 11.30 hod. Žáci, kteří nechodí na obědy nebo do družiny, se do školy již vracet nemusejí. Tašku s učivem si tedy tento den žáci neberou! Dopravu hradí MŠMT formou dotace školám.

Podmínkou účasti je aktuální potvrzení dětského lékaře o způsobilosti dítěte se výuky plavání zúčastnit (stejně tak budeme požadovat lékařské potvrzení, pokud se dítě výuky trvale nezúčastní, jednorázové absence běžně omlouvá zákonný zástupce, např. při nemoci, rodinných důvodech apod.).

Vybavení:

• Plavky
  • Koupací čepice (není podmínkou, ale je doporučena)
  • Igelitová taška na mokré věci
  • Mýdlo (nejlépe tekuté), popř. šampón
  • Ručník (osuška)
  • Neklouzavé přezůvky (např. tzv. plážové pantofle)
  • Teplé oblečení (důraz na čepici)

Doprovod zajišťují třídní učitelky.