Po teplém září zle se říjen tváří.

Je-li jasno na den svatého Mauricia, bude v zimě mnoho větrů.

POKRÝVKA HLAVY

Poslední týden v únoru byla vyhlášena soutěž pro rodiče s dětmi, vztahující se k masopustu, který je v tuto dobu všude kolem nás. Děti měly za úkol přinést si na dnešní den nějakou pokrývku hlavy. Většina dětí tento úkol splnila, a proto dnešní velká přestávka byla velmi netradiční. Všichni se představili ve svých výtvorech, zatančili si a byli také odměněni. Učitelky 1. stupně ocenily snahu a kreativitu rodičů, kteří s dětmi pokrývku hlavy vyráběli. Odměněny byly nakonec všechny děti, které si přinesly jakoukoliv pokrývku hlavy a mohly se tak zapojit do promenády na chodbě. Jak to všechno dopadlo, můžete posoudit na fotografiích.

Mgr. Lucie Černoková, organizátorka akce