Je-li červen mírný, nebude v prosinci mráz silný.

Svatý Jan Burian mlátí bez cepů.

Srdečně zveme rodiče (i další zájemce) na přednášku pracovníka Policie ČR Romana Kohouta. Pan Kohout se dlouhodobě věnuje problematice trestné činnosti související s pobytem a pohybem na sociálních sítích, na internetu - zejména tzv. kyberšikanou, sextingem atd. Přednáška proběhne ve středu 21.listopadu od 16.30 hodin ve společenském sále školy a bude spojena s možností ptát se na všechny věci, které vás v tomto směru zajímají. Přednáška je bezplatná a velice ji dopručujeme (vaše děti ji již absolvovaly a byly velmi spokojené). Více se rodiče dozvědí na třídních schůzkách a z dopisu rozeslaného ředitelem školy (účastníci třídních schůzek jej obdrží na schůzkách, ostatní prostřednictvím svých dětí ve čtvrtek).