Mnoho sněhu v lednu, mnoho hřibů v srpnu.

Na svatého Priska pod saněmi píská.

Vzhledem k současným hygienickým opatřením nemůžeme zorganizovat plánované setkání s rodiči budoucích prvňáčků v červnu, jak jsme měli v úmyslu, ale musíme ho přeložit až na srpen. Konkrétně na úterý 25.srpna od 16 hodin. Všechny rodiče srdečně zveme a přikládáme seznam pomůcek, které by děti po nástupu do 1.třídy měly mít.

POMŮCKY  PRO  1. TŘÍDU

PŘEZŮVKY, CVIČEBNÍ ÚBOR – ŠORTKY, LEGÍNY, TRIČKO, CVIČKY, NA PODZIM A JARO – NA HŘIŠTĚ – TEPLÁKY, TEPLÁKOVOU BUNDU, TENISKY – sáček na cvičební úbor, PASTELKY, VODOVÉ BARVY, TEMPERY, KELÍMEK NA VODU, HADŘÍK NA UTŘENÍ ŠTĚTCE, ŠTĚTEC PLOCHÝ A SLABŠÍ, PENÁL, GUMA, 2 x  PERO, 2 OŘEZANÉ TUŽKY – Č. 1,2, OŘEZÁVÁTKO, DESKY NA SEŠITY, OBALY NA UČEBNICE A SEŠITY, DESKY NA SKLÁDACÍ ABECEDU, RUČNÍK NA RUCE, PAPÍROVÉ KAPESNÍČKY - krabičku, NŮŽKY, BAREVNÉ PAPÍRY, MODELÍNA, LEPIDLO NA PAPÍR, FIXY ( děti je používají méně), bílou tabulku – na psaní fixem – mazací, igelitovou podložku na lavici ( na VV, ČSP)

VŠECHNY VĚCI JE DOBRÉ PODEPSAT NEBO OZNAČIT TAK, ABY SI JE DÍTĚ POZNALO.

Mgr. Pavlína Hulínská