Roste-li v lednu tráva, neúroda se očekává.

Je-li na svatého Vincence pěkně a teplo, budou velká parna v létě a teplé noci v srpnu.

Žáků II. stupně, kteří projevili zájem o konzultace, se přihlásilo celkem 19. Byli rozděleni do dvou skupin. Skupinu 1 tvoří žáci VI. a VIII. třídy. Těm byly ke konzultacím s jednotlivými učiteli vyhrazeny pondělky a středy od 8 do 11.40 hodin. Skupinu 2 pak tvoří žáci VII. třídy, kteří budou mít konzultace v úterý a ve čtvrtek ve stejné době. Poslední konzultace se uskuteční ve čtvrtek 18. června (v pátek 19. června je pedagogická rada, která uzavře hodnocení za II.pololetí).

Žáci se shromáždí v den konzultace v 7.45 hodin před školou, kde si je přebere pověřený učitel. Připomínáme, že žáci musejí mít čestné prohlášení (viz www stránky sekce Aktuálně) a minimálně dvě roušky.