Co leden sněhem popráší, to únor s vichrem odnáší.

Je-li na svatého Kanuta teplý den, urodí se hojně obilí.

V termínu stanoveném vládou a MŠMT (18.5.2020 do 24.00 hod.) oznámili škole zákonní zástupci 18 žáků I.stupně, že jejich děti budou od 25.5.2020 navštěvovat opět školu a zúčastní se v ní výuky.  Tito žáci byli rozděleni do dvou skupin, skupinu I tvoří žáci I., II. a III.třídy. Skupinu II tvoří žáci IV. a V.třídy.  Tito žáci se shromáždí ve svých skupinách 25.5.2020 před školou v 7.45 hod.  Převezmou si je učitelky p. Černoková (skupina I) a p. Černá (skupina II). Žákům bude při vstupu do školy každodenně měřena teplota bezkontaktním teploměrem. Prosíme proto rodiče, aby byli tzv. na telefonu, protože v případě zvýšené teploty bychom dítě nemohli do školy vpustit a museli ho předat rodičům. Proto doporučujeme změřit dětem teplotu ještě i doma, před odchodem do školy. Poté si žáci dezinfikují ruce a půjdou s učitelkou do své učebny.  V případě příznivého počasí je možná výuka i ve venkovním areálu školy.  Končit bude každý den v 11.40 hod. Pohyb po budově bude silně omezen - do učebny a na WC. Školní jídelna ani školní družina nebudou v provozu!

Připomínáme, aby děti měly s sebou minimálně 2 roušky, igelitový sáček na ně a 25.5. čestné prohlášení (viz tato stánka o řádku níže). Bez tohoto prohlášení nemůžeme dítě do školy vpustit.

Žáci, kteří do školy nebudou docházet, pokračují v dosavadních formách distanční výuky (viz tato stránka níže).

V.Svoboda, ředitel školy