Co leden sněhem popráší, to únor s vichrem odnáší.

Na den svatého Pavla Poustevníka pěkný den - dobrý rok, větrný den - mokrý rok.

Vážení rodiče,

obracíme se na vás s nabídkou tzv. pracovních sešitů (zůstávají na konci roku žákovi) pro školní rok 2020/2021. Vzhledem k množství různých informací a povinností jsme vás nechtěli zaměstnávat vyplňováním dalšího dotazníku. Po zkušenostech z předchozích let předpokládáme, že o sešity pro své děti budete mít zájem i v novém školním roce. V příloze je jejich přehled a částka, o kterou bychom vás chtěli požádat. Jde o polovinu celkové sumy, druhou polovinu hradí škola. Pokud byste nechtěli svou polovinu uhradit, dostane vaše dítě pracovní sešit samozřejmě také. Jde o to, že jak bylo výše uvedeno, sešit žákovi zůstává a musí se tedy kupovat každý rok nový. Tím, že se rodiče podílejí částečně na jejich úhradě, může škola za takto ušetřené peníze nakoupit jiné pomůcky. Děkujeme vám za pochopení.

pracovní sešity