Když v lednu včely vyletují, to nedobrý rok ohlašují.

O svaté Anežce od kamen se nechce.

Vysvědčení za šk. rok 2019/2020 bude žákům vydáno v pátek 26. června v 8 hodin ve třídách. Žáci, kteří se pro vysvědčení dostaví, musí mít s sebou tzv. Čestné prohlášení (viz příloha), které odevzdají při vstupu do školy. Bez něj jim vstup nemůže být umožněn (omlouváme se, ale toto nelogické nařízení není vyžadováno školou, nýbrž MŠMT). čestné prohlášení

Žáci, kteří již do školy docházejí (či docházeli - deváťáci na přípravu k přijímacím zkouškám), další čestné prohlášení předkládat nemusí. Na 29.6. a 30.6. vyhlašuji ředitelské volno.

Připomínáme, že žáci, kteří si dosud nevyklidili skříňky a neodnesli svoje věci, tak učiní po vydání vysvědčení. Stejně tak by měli odevzdat klíček od šatnové skříňky.

Kromě žáků nebude vstup do budovy umožněn nikomu dalšímu, prosíme doprovázející rodiče, aby na své děti počkali před školou. Předpokládaný konec vydávání vysvědčení je v 8.30 hod.

V.Svoboda, ředitel školy