V prosinci-li zima, sníh-li hojně lítá, hojnost všady bývá žita.

Když v prosinci hrom ještě hučí, rok příští stále vítr fučí.

Logická olympiáda

Stejně jako v loňském roce se i letos mohli naši žáci přihlásit do logické olympiády – soutěže, ve které nerozhodují naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Nominačního kola se zúčastnili 4 žáci z 1. Stupně (Štěpánka Andrea Brzyská, Miroslav Jiří Čáni, Ondřej Klaban, Veronika Vonšovská) a 2 žáci z 2. Stupně (Barbora Danišová, Antonín Šimkanin). Do krajského kola, které se konalo 8. listopadu v Karlových Varech, postupovalo v každé kategorii 44 nejlepších řešitelů. Naši školu už podruhé reprezentovala Veronika Vonšovská, žákyně 5. třídy, aobsadila krásné 8. místo. Gratulujeme a děkujeme za dobrou reprezentaci naší školy.