V prosinci-li zima, sníh-li hojně lítá, hojnost všady bývá žita.

Když v prosinci hrom ještě hučí, rok příští stále vítr fučí.

3. ročník soutěže ve vaření  „VESELÁ  VAŘEČKA“

Již tradičně proběhl v měsíci červnu 3. ročník soutěže ve vaření Veselá vařečka. Žáci byli již netrpěliví, jak se na soutěž těšili. Přihlásilo se jich celkem 37 a soutěžili ve třinácti družstvech. Úkolem byla letos libovolná pomazánka, slavnostně vyzdobený stůl, oblečení účinkujících a šikovnost. Žáci pracovali s chutí, snažili se a k danému úkolu přistupovali zodpovědně. Družstva byla hodnocena body od 0 do10. Nakonec se porota ve složení – žákyně 9. ročníku Maruška Tokovská a Eliška Soukupová a Mgr. Marta Giorgiutti – učitelka, shodla na pořadí :

1. místo  - Terezka Krejčová

Petr Strejc                                  30 bodů / 6. ročník /

Anička Szappanosová

1. místo  - Gábinka Bartková

Kristýna Hermanová                  27 bodů / 7. ročník /

1. místo – Lenka Zoglauerová

Adélka Dojkovová                      26 bodů

Bára Danišová

Všichni soutěžící obdrželi drobný dárek a já jim všem touto cestou gratuluji ještě jednou !

Mgr. Marta Giorgiutti

učitelka ČSP