Lepší Vánoce třeskuté než tekuté.

Když v prosinci hrom ještě hučí, rok příští stále vítr fučí.

Krajské kolo Logické olympiády

V pátek 4. listopadu 2016 proběhlo v Krajské knihovně v Karlových Varech krajské kolo Logické olympiády, do kterého postoupilo z nominačního kola v každé kategorii 44 nejlepších řešitelů.

Jako první soutěžila kategorie A – žáci 2. – 5. ročníku ZŠ. Naši školu v této kategorii reprezentoval žák II. třídy David Vonšovský, který jako úplný nováček v soutěži obsadil v konkurenci řady starších a zkušenějších soupeřů pěkné 31. místo.

Ještě lepšího výsledku dosáhla žákyně VIII. třídy Veronika Vonšovská v kategorii B – žáci 2. stupně ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií, když vybojovala krásné 9. místo. Stojí za zmínku, že mezi osmi řešiteli, kteří byli lepší než naše žákyně, bylo sedm z gymnázií.

Oběma sourozencům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.