VÝTVARNÁ SOUTĚŽ - DRACI

Začátkem podzimu byla vyhlášena výtvarná soutěž pro žáky 1. – 5. třídy -  DRACI. Tentokrát žáci své práce nevytvářeli ve škole, ale doma. Soutěž byla samozřejmě dobrovolná. Záměrem soutěže byla spolupráce třeba i celé rodiny na výrobě draka. Nevadilo, že pomáhali rodiče nebo sourozenci. V naší uspěchané době mají rodiče a děti na sebe málo času a tímto si odložili mobilní telefony a společný čas si udělali. Výsledkem bylo skoro 50 krásných draků. Vážíme si každého, kdo se zúčastnil. Vybrali jsme 17 nejlepších draků. Nedala se vybrat první 3 místa. Tímto děkujeme všem žákům a rodičům, kteří se do této soutěže zapojili.

Nejlepší draci: Petr Donáth, Václav Koštial, Josef Železný, Jan Kozler, Tereza Nováková, Jakub Černok, Rozálie Štefániková, Julie Janáčková, Agáta Bielová, Štěpán Biel, Jan Ruth, Anna a Matěj Fišerovi, Barbora Kuciaková, Antonie Mikušová, Daniela Pajmová, Alena Mottlová, Lucie Szappanosová.

Mgr. Pavlína Hulínská

Podobná soutěž se konala i na II. stupni. Tam byla organizátorkou soutěže Mgr. Anna Götzová a určila následující pořadí:

1. místo – Adéla Mouchová IX.tř. a Anna Kubíčková VIII.tř.
  2. místo – Tereza Lehečková IX.tř., Kateřina Šuleková a Mirka Pilar Egertová VII.tř.
  3. místo – Natálie Kunclová VI.tř. a Tereza Reichelová VI.tř.