Když v prosinci mrzne a sněží, úrodný rok na to běží.

Mrazy, které v prosinci brzo ochabnou, znamenají zimu mírnou.

Akce pro žáky ve šk. roce 2019/2020

září

- 11.9. : fotografování - fa Photodienst, I. stupeň, fotografie si po prohlédnutí můžete, ale nemusíte zakoupit

- 19.9.: exkurze do Botanické zahrady Bečov, I. + II. třída, odjezd 8.10 hod. z náměstí, dopravu hradí KÚ

říjen

- 3.10.: exkurze do SPŠ Ostrov, IX. třída, dopravu hradí SPŠ

- 14.10.: beseda s příslušnicí AČR - možnost studia na VSOŠ, VIII. + IX.třída, 8. vyuč.hod.

- 15.10.: exkurze do Muzea Sokolov, VI. tř., dopravu hradí KÚ

- 18.10.: Hroznatova akademie klášter Teplá, IV.třída, dopravu hradí HA

- 22.10.: Dopravní hřiště K.Vary, IV. třída, odjezd v 8 hod. linkovým autobusem (bližší pokyny TU)

- 1.11.: cvičení paměti, IV.třída, ve škole, projekt MAS

- 4.11.: divadelní představení v K.Varech, I. + II. tř., odjezd 8.15 hod. z náměstí (bližší pokyny TU)

- 15.11.: beseda s pracovníky a odsouzenými věznice Ostrov, VIII. + IX. tř., od 9 do 11 hod.

- 19.11.: exkurze do Krajské knihovny K.Vary, VIII. třída, dopravu hradí KÚ

- 20.11.: hudební pořad, společenský sál, I.-III. tř., IV. - VI.tř., VII. - IX.tř., vstupné 45 Kč

prosinec

- 4.12.: řemeslná dílna, projekt SLŠ Žlutice, celodenní akce v Toužimi, doprava i oběd v režii SLŠ, VIII. a IX.tř.

- 12.12.: návštěva Galerie 4, K. Vary, dopravu hradí KÚ

- 13.12.: divadelní představení v MŠ, od 9.30 hod., I.třída, zdarma

- 19.12.: divadelní představení v Městském divadle K.Vary, VIII.+IX.třída, odjezd v 9 hodin, vstupné 90 Kč

Akce budou průběžně doplňovány, eventuálně mohou být zrušeny - nutno sledovat a "hlídat" si.