Na dešti v září rolníkovi velmi záleží.

Po svatém Matouši čepici na uši.

IROP

Projekt „Modernizace odborných učeben“

Registrační číslo projektu: CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0008059

Hlavním cílem realizace projektu je prostřednictvím investice do moderního vybavení odborné učebny pracovních činností zlepšit kvalitu formálního vzdělávání s důrazem na rozvoj klíčových kompetencí a tím zvýšit reálnou budoucí uplatnitelnost žáků na trhu práce.

Dalším cílem projektu je přispět k rovnému přístupu ke vzdělávání, především s ohledem na děti se speciálními vzdělávacími potřebami (SVP), kdy vzdělávací zařízení bude uzpůsobeno pro inkluzi osob, a tím budou vytvořeny předpoklady pro jejich zapojení do vzdělávacího procesu a rozvoj jejich klíčových schopností. Cíle bude dosaženo především investicí do stavebních úprav spojených se zajištěním bezbariérovosti zařízení.

Realizací projektu bude modernizována Učebna pracovních činností (součástí učebny je dílna, keramická dílna a tkalcovna) pro výuku předmětu člověk a svět práce a fyziky.

Dalším výsledkem projektu bude zajištění bezbariérovosti budovy základní školy, součástí projektu budou také úpravy venkovního prostranství, zeleň.

Naplnění cílů projektu je dosaženo především realizací stavebních úprav a pořízením nábytku, a vybavení do odborných učeben.

Realizace projektu pomůže k zajištění adekvátních prostor pro výuku a rozvoji žáků klíčových kompetencí přírodní vědy.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií. Struktura financování je 95% z Evropské unie, 0% ze státního rozpočtu ČR, 5% z rozpočtu žadatele.

Projekt  „ZŠ Bochov-šablony II“

reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0011966

V naší škole je od 1. 9. 2018 do 31. 8. 2020 realizován projekt s názvem „ZŠ Bochov-šablony II“, reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0011966, financovaný z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání. Projekt je zaměřen na využití ICT ve vzdělávání.

Cílovou skupinou tohoto projektu jsou žáci, pedagogičtí pracovníci a vedoucí pedagogičtí pracovníci základní školy.