Jsou-li v zimě po cestách ledy, podaří se výborně zelí.

Po studeném prosinci bývá úrodný rok.

Pohár MŠ ve florbalu základních škol

7. 3. 2012 se žáci a žákyně z 2. stupně naší školy zúčastnili okresního kola sportovní soutěže Pohár ministra školství ve florbalu základních škol.

Tým chlapců, nazvaný Bochováci, reprezentovali: K. Klas a P. Voborník (gólmani), L. Kyrián, P. Jankura, B. Futorskyy, J. Berky, I. Eckstein, D. Herman, V. Kraus, P. Kvasnička, J. Peha.

V týmu dívek, nazvaném Bochovačky, hrály : V. Bábíčková (gólmanka), D. Lavóová, S. Kováčová, T. Masáková, Š. Kačmaříková, H. Chalupná, N. Otáhalová, K. Hálová, M. Tannhäuserová. Oba týmy skončily na 3. místě.

Výsledky zápasů

chlapci:
Bochováci – Myslbek team (Ostrov) 2 : 1
Bochováci – ZŠ Karlovy Vary, Poštovní ul. 2 : 1

Ve skupině hoši vyhráli 1. místo. Potom sehráli zápas s Myslbek teamem o finále, ve kterém bohužel prohráli 2 : 3. Byla to velká škoda, protože mohli postoupit do krajského kola do Chebu. Nejvíce gólů vstřelil Jakub Berky (4)

dívky:
Bochovačky – ZŠ Karlovy Vary, Poštovní ul. 1 : 0
Bochovačky – ZŠ Nejdek, náměstí Karla IV. 0 : 3
Bochovačky – ZŠ Ostrov, Masarykova 0 : 1

Jediný gól vstřelila Tereza Masáková

Všem moc děkuji za dobrou reprezentaci naší školy.

Mgr. Anna Götzová